[email protected] 0.332 235 81 18  
Kaza Sigortaları

SMART Seyahat Sağlık Sigortası

Öğrencilere özel hazırladığımız SMART Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtdışında da desteğimizi sürdüreceğiz...
Eğitim amacıyla ile yurtdışında uzun süreli seyahat eden öğrencilerimiz, ülkelerinden ve ailelerinden uzaktayken de SMART Seyahat Sağlık Sigortası desteği ile başlarına gelebilecek tıbbi rahatsızlık, kapkaç, bagaj kaybı gibi beklenmedik olaylarda Groupama Sigorta ile 7/24 güvence altında.
Öğrencilerimizin yurtdışında bulunduğu süre boyunca aniden hastalanması veya yaralanması durumunda, ayakta tedavi, yatarak tedavi (acil diş tedavisi, röntgen, MR, fizyoterapi), ameliyat masrafları ve ambulans gönderimi gibi acil durumlarda SMART Seyahat Sağlık Sigortası devreye giriyor ve tüm masraflar 30.000 Euro dahilinde karşılanıyor. 0850 250 50 50 numaralı Groupama Müşteri Hizmet Hattı'nı arayarak SMART Seyahat Sağlık Sigortası ile sunduğumuz yardım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası için Gidilecek Bölge Seçimi
İki ayrı bölge seçeneği bulunmaktadır:
• Avrupa
• Tüm Dünya

Sigorta süresi, poliçede belirtilen coğrafi sınırlar içerisinde seyahat edilecek ülkenin gümrüğünden giriş yapılması ile başlar, seyahat bitiminde Türkiye gümrüğüne girişle veya sigorta bitiş tarihinde sona erer.

Seyahat süresinde iki seçim yapabilirsiniz:
• 6 ay (180 gün)
• 1 yıl (365 gün)
Ayrıca Seyahat Sağlık Sigortası'na ek olarak isteğe bağlı ferdi kaza sigortası ile kaza sonucu vefat ve daimi sakatlık risklerini de güvence altına alınabilirsiniz.

Kişisel Güvence Sigortası
Kaza veya kapkaç sonucu uğrayacağınız bedeni veya maddi zararlarda Allianz Sigorta'nın Kişisel Güvence Sigortası ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
Kişisel Güvence Sigortası ile günün her saatinde evinizde veya sokakta olası bir kaza sonucu uğrayabileceğiniz zararlara karşı kendinizi güvence altına alabilir, oluşan tedavi masraflarınızı da rahatça karşılayabilirsiniz.
Ayrıca hırsızlık ve kapkaç saldırısı sonucu yaşayacağınız maddi kayıplarda veya üçüncü kişilere verebileceğiniz zararlarda Kişisel Güvence Sigortası, poliçenizin limitleri dahilinde kayıplarınızı giderecektir.
Kişisel Eşya teminatı ile çantanızla çalınan kimlikleriniz (ehliyet, pasaport, nüfüs cüzdanı), cep telefonunuz, kişisel eşyalarınız, seyahat biletleriniz ve nakit paranız poliçeniz dahilinde teminat altında olacaktır.

Seyehat Sigortası
Kişisel Güvence Sigortası
KURUMSAL

Hakkımızda
KVKK Metni

Mobil Kaza Tutanağı

İLETİŞİM

Tel: 0 (332) 235 81 18
Adres: MFeritpaşa Mah. Nalçacı Cad. No: 23B Selçuklu / Konya
Mail: [email protected]

E-Bülten Üyeliği