[email protected] 0.332 235 81 18  
Konut Sigortası
TEKLİF ALIN

Süper Konut
Süper Konut ürünü evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi en kapsamlı ve dilediğiniz teminatı seçme imkanı sunarak olası risklere karşı güvence altına alıyor.

Karşılaşabileceğiniz olası küçük olaylar ve büyük risklere karşı; sel, su baskınından araç çarpmasına, konutunuzdaki olası izolasyon eksikliklerinden elektronik cihazlarınıza kadar geniş teminatlardan dilediğinizi ihtiyacınıza ve bütçenize göre belirleyebileceğiniz esnek Süper Konut ürünü ile koruma imkanı.

İster ev sahibi, ister kiracı olun evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi geniş teminatlarla güvence altına alabilirsiniz.

Ayrıcalıklı dolu bir konut poliçesi sunuyoruz, Çünkü hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz!

Konut Mini Onarım Hizmeti:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya illerinde eşya teminatı bulunan Süper Konut poliçeleri için Konut Mini Onarım Hizmetlerimiz'den yararlanabilirsiniz.

Konut Mini Onarım ile evinizde ve eşyalarınızda oluşabilecek küçük çaplı hasarları konutunuzda ücretsiz olarak gideriyoruz.Mobilya, sert zemin döşeme ve halılarda oluşabilecek çizik, yanık, yırtıklardan, leke çıkarmaya kadar bir çok işlem bu hizmetle sağlanmaktadır.

Kombi , Petek ve  Klima Bakım Hizmeti:
Bu hizmet kapsamında poliçede adresi belirtilen sigortalı konutta bulunan Klima, Petek  ve Kombiler için, ücretsizolarak poliçe süresi boyunca 1 kez Kombi, 1 kez Petek ve 1 kez Klima olmak üzere Bakım Hizmetleri sunulmaktadır.

Halı Yıkama Hizmeti:
Bu hizmet kapsamında sigortalı, poliçede adresi belirtilen sigortalı konutta bulunan 1adet 6 metrekareye kadar makine halısını ücretsiz olarak yıkatma hakkına sahiptir.

Evde Küçük İşler Paketi:
'Evde Küçük İşler Paketi' ile çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi montaşından avize montajı, kapı kilit değişiminden, elektrik tesisatı kontrolü, priz, iç kapı zili ve kapı otomatının tamiratına varıncaya kadar ücretsiz yaptırabilirsiniz.

KURUMSAL

Hakkımızda
KVKK Metni

Mobil Kaza Tutanağı

İLETİŞİM

Tel: 0 (332) 235 81 18
Adres: MFeritpaşa Mah. Nalçacı Cad. No: 23B Selçuklu / Konya
Mail: [email protected]

E-Bülten Üyeliği