[email protected] 0.332 235 81 18 08:00 - 18:30    
İşyeri - Kobi Grubu
Kobi Grubu
Kobi Grubu ile, kısıtlı sermayeleri ile ülke ekonomisine büyük değer katan KOBİ işletmeleri için sigorta güvencesi hayati önem taşımakta. Sigova Sigorta uygun uygun teminat, uygun ödeme koşulları ve alternatif ürünlerle KOBİ işletmelerinin yanında.

Kobi
Kobi Paketi ile, esnek teminat limitleri, ekonomik primleri ve uygun ödeme planları ile bütçenize uygun teminatlardan faydalanabilirsiniz. Dükkan, mağaza, ofis, market gibi işletmelerin teminatlarını kendi belirleyerek en ideal koruma paketini sunan KOBİ ürünümüzün ayrıcalıklarından Sigova farkı ile faydalanabilirsiniz.

Süper
Süper Kobi ile, hem işyerinizin binasını, makine ve elektronik cihazlarınızı, hem de çalışanlarınıza karşı sorumluluklarınızı teminat altına alabileceğiniz bu ürün, sizi plansız masraflara karşı koruyor. Süper Kobi Paketi ile,deprem, işveren sorumluluk, araç çarpması, sel, elektronik cihaz, kasa hırsızlık gibi teminatlardan standart olarak faydalabilirsiniz.
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Kullanıcı Sözleşmesi ile Pazarlama İzni metinlerini okudum, kabul ediyorum.

Güvenlik Sorusu: 10 + 7 = ?
KURUMSAL

Hakkımızda

Mobil Kaza Tutanağı

İLETİŞİM

Tel: 0 (332) 235 81 18
Fax: 0 (332) 235 49 49
Adres: Musalla Bağları Mah. Telgrafcı Hamdi Bey Cad. Ruhi Bağdadi SK.2 / B Selçuklu/KONYA
Mail: [email protected]

E-Bülten Üyeliği